שירותים מקצועיים במסחר דיגיטלי

בפורום המנהלים למסחר מקוון חברים גם נותני שירותים מובילים המתמחים בסיוע לחברות הזנק, עסקים קטנים עד בינוניים וחברות גדולות. נותני השירותים עוזרים לחברות להבין ולהגדיל את עסקי המסחר הדיגיטלי שלהם ביעילות והצלחה. את השירותים המקצועיים מובלים מומחי מסחר דיגיטלי עם מעל 40 שנות ניסיון בעבודה עם ועבור כמה מהשמות המובילים בתעשייה בארץ ובחו"ל.

נותני השירותים החברים בפורום מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים כולל: ניתוח אתר ואסטרטגיה, שיווק באינטרנט וניהול, תכנון אסטרטגי, בחירת ספקים, והערכת ובחירת טכנולוגיות. הצלחתכם חשובה לנו. מומחי המסחר הדיגיטלי החברים בפורום משתמשים במגוון רחב של דרכים כדי לעמוד ביעדים העסקיים של המסחר שלך.

לחץ כאן ליצירת קשר וחיבור עם נותני השירותים החברים בפורום.
הקמת אתר
הקמת או הרחבת עסק מסחר דיגיטלי מחייבת בחינה זהירה של התהליכים העסקיים הכוללים שלכם:

מי יעצב את האתר?
מה פלטפורמת המסחר הדיגיטלי שתבחרו?
מי יכול לעזור לכם לרכוש לקוחות?
מי יענה לטלפונים?
היכן תאכסנו ומאיפה תשנעו את המוצרים?

בפורום המנהלים למסחר מקוון חברים גם מומחים מובילים בעלי הניסיון והשותפויות האסטרטגיות הנדרשות על מנת לספק פתרונות כוללים וגמישים למסחר דיגיטלי. בתהליך החשיבה המשותף יעזרו לכם המומחים לענות על כל השאלות הנ"ל.


ניתוח ואופטימיזציה של מסחר דיגיטלי
כיום, בעלי עסקים מתמודדים עם סט מורכב יותר ויותר של משתנים אשר תורמים לעסק שלהם בדרכים שונות. לקוחות באים במגע עם מותגים באמצעות פלטפורמות מרובות: שולחניים, ניידים, חברתיים - ולמשווקים יש גישה לקמפיינים רחבים יותר ויותר, שאת כולם יש להכיר על מנת להבטיח הבנה מלאה של מה שעובד ומה לא.

כתוצאה מכך, ניתוח צריך להיות אבן יסוד בכל עסק מסחר דיגיטלי מצליח. תוך שימוש בכלים והמשאבים הנכונים, סוחרים יכולים להשיג יתרון תחרותי משמעותי באמצעות ניתוח.

בעלי עסקים לעתים קרובות משקיעים בטכנולוגיות מובילות בתעשייה על חשבון השקעה במשאבי ניתוח חזקים. זה המקום שבו נכנסים נותני השירותים. נותני השירותים החברים בפורום מסייעים ללקוחות בגישור הפער על ידי מתן תובנות מעשיות לביצועי האתר שלכם, מסע הפרסום, ביצועי השיווק, והתנהגויות הלקוח.


שיווק ואסטרטגית מסחר דיגיטלי
נותני השירותים החברים בפורום יעזרו לכם לשפר את ביצועי האתר ולהבין המסחר הדיגיטלי שלכם טוב יותר.

כיום, לקוחות מועצמים כפי שלא היו מעולם מה שמציב אתגרים והזדמנויות למשווקים ייחודיים. יותר מתמיד זה קריטי להיות גמיש, בעל אסטרטגיית שיווק מסחר דיגיטלי מקיפה, להיתמך על ידי טכנולוגיה וכלי ניתוח חזקים, שתומכים בלקוחות ומייצרים ערך עבור העסק שלך.

המומחים החברים בפורום מתחילים על ידי הערכת אסטרטגית המסחר הדיגיטלי הנוכחית שלך, היוזמות, וההזדמנויות המקוונות והלא מקוונת. לאחר מכן, הם מיישמים ומפקחים על תיק חזק ומקיף של ערוצי שיווק וקמפיינים שמטרתם לעמוד ביעדים שלכם להחזר על השקעה, רכישת לקוחות, וסך כל המכירות. נותני השירות מתמחים בשיווק במנועי חיפוש, ניהול תכנית אפילייטס, אסטרטגיה וניהול דוא"ל, מדיה החברתית, ורכישת מדיה.

המומחים החברים בפורום מבינים את ערכם הרב של המותג וקשרי הלקוחות שלכם. ברוח זו, הם עובדים עם הלקוחות בכל צעד ושעל, על מנת להבטיח שקיפות מלאה.

לחץ כאן ליצירת קשר וחיבור עם נותני השירותים החברים בפורום.